KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14346463
nr 1434 6463
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 109/125. Bildmått: 35x25cm, yttermått inklusive ram: 66x48cm
Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:35:54
28/11 21:18:27